مرورگر شما امکانات موجود در پیتزام را پشتیبانی نمی‌کند.

لطفا از نسخه‌های به روز مرورگرهای Chrome، Firefox، Opera ویا Safari برای ورود به پیتزام استفاده کنید.

تکمیــل خریــد
جمع کل: 0 تومان
جستجو
برای جستجو در منوها، محصولات و مطالب کلمه یا عبارت مورد نظر را در زیر وارد و جستجو کنید
ورود به پیتزام
ثبت نام در پیتزام

سوالات متداول پیتزامسوالات متداول پیتزام

بلی. شما می­توانید سفارش خود را از مناطق خارج از محدوده سرویس، برای مناطق داخل محدوده ثبت نمایید. همچنین می­توانید سفارشات خود را برای همان روز کاری برای ساعت خاص در مرحله ثبت سفارش ثبت کنید. برای مثال سفارش ساعت 13:00 ظهر انجام گیرد ولی زمان تحویل ساعت 21:00 انتخاب شود.
بلی. شما می­توانید با حضور در محل سفارشات خود را دریافت نمایید. توجه کنید سفارش پیتزای ساخت شما حتی در محل تنها از طریق سایت امکان پذیر می­باشد.
کاربر فعلی سایت می­تواند از قسمت پروفایل شخصی خود کد معرفی مخصوص خود را به دوستان خود بدهد. با استفاده از آن، شخص جدید برای اولین خرید خود مبلغ مشخصی به حسابش افزوده خواهد شد  و از سوی دیگر به حساب کاربر فعلی(معرفی کنند) نیز مبلغی افزوده می­شود.
نگران نباشید. در این صورت سفارش شما آماده نخواهد شد ولی مبلغ پرداختی شما به حساب کاربریتان افزوده و حفظ خواهد شد. در اینصورت می­توانید در خرید بعدی داخل محدوده از آن مبلغ استفاده نمایید. در غیر اینصورت می­توانید جهت دریافت سفارش با هماهنگی تلفنی با پشتیبانی به صورت حضوری تحویل گرفته و یا با پرداخت کرایه در محل خود تحویل بگیرید.
منظور از مناطق تحت پوشش، محدوده مشخص شده برای ارسال سفارشات به صورت رایگان می­باشد. برای اطلاع از آن می­توانید در منوی بالای صفحه(مدیریت و اطلاعات) عکس مناطق را که به رنگ آبی مشخص شده مشاهده نمایید.